•        NAUCZYCIEL BIBLIOTEKARZ:

Czwartek: 8.00 – 15.00

Piątek: 8.00 – 13.00

Regulamin Biblioteki Szkolnej

• Z biblioteki szkolnej mogą korzystać uczniowie, nauczyciele i inni pracownicy szkoły oraz rodzice.
          • Biblioteka czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach ustalonych przez pracowników.
          • Z księgozbioru podręcznego biblioteki można korzystać tylko na miejscu.
          • Czytelnik wypożycza książki wyłącznie na swoje nazwisko.
          • Jednorazowo można wypożyczyć 2 książki na okres dwóch tygodni. Wykorzystane materiały powinny być natychmiast zwrócone do biblioteki, gdyż czekają na nie inni czytelnicy.
          • Na wypożyczoną książkę można uzyskać prolongatę, jeśli nie ma na nią innych zamówień.
          • Wypożyczone z biblioteki książki należy chronić przed zniszczeniem i zgubieniem. Czytelnik przed wypożyczeniem powinien zwrócić uwagę na ich stan i zauważone uszkodzenia zgłosić.
          • Książkę zagubioną lub zniszczoną uczeń powinien odkupić lub dać w zamian inną, uznaną przez bibliotekarza za równowartościową.
          • Na trzy tygodnie przed zakończeniem roku szkolnego wszystkie książki muszą być obowiązkowo zwrócone.
          • Uczniowie opuszczający szkołę w trakcie roku szkolnego, nauczyciele i inni pracownicy odchodzący ze szkoły, mają obowiązek rozliczenia się ze wszystkich wypożyczonych materiałów bibliotecznych.
          • W bibliotece należy zachować ciszę i porządek.
          • Każdego ucznia obowiązuje znajomość regulaminu.