• Godziny pracy

•  “Wybierz pracę, którą kochasz,a nie będziesz musiał pracować nawet przez jeden dzień w swoim życiu.”

/Konfucjusz/

Na stanowisku doradcy zawodowego zatrudniona jest pani Ewa Zuber                         DYŻUR DORADCY ZAWODOWEGO W ROKU SZKOLNYM 2020/2021

I PÓŁROCZE

WTOREK  8.00-9.00

• Doradca zawodowy udziela pomocy w wyborze zawodu, planowaniu kariery oraz przygotowuje do procesu poszukiwania pracy. Z pomocy doradcy zawodowego może skorzystać każdy uczeń stojący przed wyborem kolejnego etapu edukacji.
          • Doradca pomaga uczniowi w uświadomieniu sobie własnego potencjału zawodowego, tego co lubi robić oraz w jakim zawodzie chciałby się rozwijać. Obecność doradcy w procesie planowania kariery pozwala usystematyzować wiedzę związaną z dotychczasowymi doświadczeniami i osiągnięciami edukacyjno-zawodowymi oraz ułatwia wgląd we własną osobę.
          • Doradztwo zawodowe w szkole ma formę spotkań indywidualnych lub grupowych. Podczas spotkań indywidualnych doradca pomoże w zaplanowaniu indywidualnej ścieżki rozwoju. Spotkania grupowe są uzupełnieniem spotkań indywidualnych i mają na celu wzmocnienie procesu doradczego.